PRODUCENTEM opon bieżnikowanych marki ECOOPONY jest Zakład Bieżnikowania Opon Janusz Walesiak z siedzibą w Wrzesinie pod Olsztynem:

Istniejemy nieprzerwanie od 1952r, jesteśmy producentem ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych, sportowych oraz terenowych, w wielu rozmiarach i wzorach, zarówno letnich jak i zimowych. Sprzedajemy regenerowane opony marki ECOOPONY. Naszych Klientów obsługujemy sprawnie i szybko, a za nasze usługi pobieramy niewygórowane ceny. Oferujemy fachowe doradztwo i solidność będącą owocem ponad 60 lat obecności w branży motoryzacyjnej.

Jako producent dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów.

Produkcja naszych opon odbywa się na specjalnie selekcjonowanych karkasach. Od stopki do stopki, cała opona pokrywana jest nową warstwą gumy.

* opona nie może być starsza niż 3 lata,
* opona nie może być uszkodzona,
* opona może być poddana bieżnikowaniu tylko raz,
* bieżnikowane są tylko opony sprawdzonych, znanych producentów

Trudne do utylizacji koła nie muszą zalegać na wysypiskach. My dajemy im drugie ,,życie'' o jakości nieznacznie ustępującej parametrom niektórych nowych opon. Nasze koła nie mają przy tym konkurencji cenowej wśród podobnych produktów.

Potwierdzeniem tego jest międzynarodowa homologacja nr E20 108R-00406 oraz homologacja nr E20 109R-000406 wydana przez Ministerstwo Infrastruktury, jak również Certyfikaty Zgodności potwierdzające zgodność usługi bieżnikowania z Regulaminem EKG ONZ

DYSTRYBUTOREM opon bieżnikowanych marki ECOOPONY z przeznaczeniem do DRIFTU jest Arkadiusz Hinc, licencjonowany zawodnik driftingowy, od 2013 r. stały bywalec Driftingowych Mistrzostw Polski oraz Drift Open Polish Drift Series, aktualnie właściciel i organizator serii zawodów i treningów DTS Drift Toruń Series. Efektem wieloletniej współpracy z tak doświadczonym zawodnikiem jest opracowanie opon sportowych, które gwarantują oczekiwaną przyczepność i wytrzymałość w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu oferta naszych opon jest stale ulepszana i uzupełniana o nowe pozycje, tak aby najbardziej wymagający klient znalazł odpowiednie dla siebie rozmiary i mieszanki opon.